0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Volkswagen Tiguan '2016

Price: €0
 • YOR : 2016
 • Mileage : 176000 km
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : TDI
 • Gearbox : Automatic
 • Body Style : SUV

Additional Info

OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset exlusive , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST,side assist,front assist,ausparkassist , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Audi '2016
€0
 • Location: 
 • Engine: 2.0L TDI
 • Mileage:  154000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location