0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Volkswagen Tiguan '2013

Price: €0
 • VIN : 130KW/177PS
 • YOR : 2013
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : TDI
 • Gearbox : Automatic
 • Doors : 5

Additional Info

OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport ,komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset allkatare , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,KAMER ,me dhez pa qels (KEYLESS-GO)
senzora te parkingut para dhe mbrapa, vet parki (PARK ASSIST),touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location