0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Volkswagen Golf '2017

Price: €0
 • VIN : 110KW/150PS
 • YOR : 2017
 • Mileage : 197000 km
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : TDI
 • Gearbox : Manual
 • Fuel : Diesel
 • Body Style : Sedan

Additional Info

OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon , , ulset exlusive R-LINE , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , kamer ,vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST,sistemin start stop, , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location