0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Volkswagen Golf '2011

Price: €0
 • YOR : 2011
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : TDI
 • Gearbox : Automatic

Additional Info

Ngjyra e hiri metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn MANUAL
Opsione : klimatronik DY zonale , timonin sport , komandat ne timon , ulset allkatare , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , tempomat ,bordkompjuter radio CD USB , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parki (PARK ASSIST)abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442

Contact Person :

Private Message to Dealer

Audi '2015
€0
 • Location: 
 • Engine: 2.0L TDI
 • Mileage:  167000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location