0
  • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
  • +383 49 400 503

Skoda Fabia '2015

Price: €0
  • YOR : 2015
  • Mileage : 121000 km
  • Engine Size : 1.4L
  • Engine Type : TDI
  • Gearbox : Manual
  • Fuel : Diesel
  • Doors : 5
  • Int Color : White

Additional Info

OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport ,komandat ne tion , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Audi A4 '2015
€0
  • Location: 
  • Engine: 2.0L TDI, Diesel
  • Mileage:  159000 km
  • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

  • Monday  08:00 - 19:00
  • Tuesday  08:00 - 19:00
  • Wednesday  08:00 - 19:00
  • Thursday  08:00 - 19:00
  • Friday  08:00 - 19:00
  • Saturday  08:00 - 19:00
  • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location