0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Seat '2015

Price: €0
 • VIN : 81KW/110PS
 • YOR : 2015
 • Mileage : 199000 km
 • Engine Size : 1.6L
 • Engine Type : TDI
 • Gearbox : Manual
 • Fuel : Diesel
 • Body Style : Sedan
 • Doors : 5
 • Int Color : Black
 • Ext Color : Green

Additional Info

Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para ,KAMER ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB , airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442

Contact Person :

Private Message to Dealer

BMW 530 '2015
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L XDRIVE, Diesel
 • Mileage:  -
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location