0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Mercedes-Benz S-Class '2014

Price: €0
 • VIN : 190K2/258PS
 • YOR : 2014
 • Mileage : 199000 km
 • Engine Size : 3.0L
 • Engine Type : D
 • Gearbox : Automatic
 • Fuel : Diesel

Additional Info

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT),KAMERA ,i touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,night vision,side assist, abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Audi A6 '2014
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L TDI, Diesel
 • Mileage:  190000 km
 • Condition: -
Details
Audi Q7 '2016
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L TDI, Diesel
 • Mileage:  180000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location