0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Mercedes-Benz E-Class '2016

Price: €0
 • YOR : 2016
 • Engine Size : 3.0L
 • Engine Type : D
 • Gearbox : Automatic
 • Fuel : Diesel
 • Doors : 5

Additional Info

Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , , ulset sport ,ulset elektrike dhe memory ,ulset me masazh,navigacion GPS TV HD , tempomat ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,bordkompjuter radio CD USB, senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parki (PARK ASSIST)abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442

Contact Person :

Private Message to Dealer

BMW 530 '2015
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L XDRIVE, Diesel
 • Mileage:  -
 • Condition: -
Details
Audi A6 '2014
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L TDI, Diesel
 • Mileage:  190000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location