0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

BMW 530 '2014

Price: €0
 • VIN : 190KW/258PS
 • YOR : 2014
 • Mileage : 180000 km
 • Engine Size : 3.0L
 • Engine Type : XDRIVE
 • Gearbox : Automatic
 • Fuel : Diesel
 • Body Style : Sedan
 • Doors : 5

Additional Info

Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje ,ulset elektrike.ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , i hapur lart SHIBER,perde,,tempomat ,
bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442

Contact Person :

Private Message to Dealer

BMW 330 '2016
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L D, Diesel
 • Mileage:  152000 km
 • Condition: -
Details
Audi A6 '2017
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L TDI, Diesel
 • Mileage:  170000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location