0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Audi A6 '2014

Price: €0
 • VIN : 180KW/245PS
 • YOR : 2014
 • Mileage : 171000 km
 • Engine Size : 3.0L
 • Engine Type : TDI QUATTRO
 • Gearbox : Automatic
 • Fuel : Diesel
 • Doors : 5
 • Int Color : White
 • Ext Color : Blue

Additional Info

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne tion ,, ulset likur, ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje para mbrapa ,ulset me ftohje , ulset sport ,ulset me masazh, i hapur lart SHIBER ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,KAMER ,zerimin bosse audio ,mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT) ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,perde , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Audi A7 '2015
€0
 • Location: 
 • Engine: 3.0L TDI, Diesel
 • Mileage:  105000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location