0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Audi A4 '2016

Price: €0
 • VIN : 140kw/190ps
 • YOR : 2016
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : tdi
 • Gearbox : Automatic
 • Fuel : Diesel
 • Body Style : Sedan
 • Doors : 5

Additional Info

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,hedap display, abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location