0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Audi '2016

Price: €0
 • VIN : 135KW/184PS
 • YOR : 2016
 • Mileage : 154000 km
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : TDI
 • Gearbox : Automatic
 • Body Style : SUV

Additional Info

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon , ulset gjysem likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT),i hapur lart PANORAM,sistemin start stop,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,side assist, abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503

Contact Person :

Private Message to Dealer

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location