0
 • Prishtinë - Ferizaj (Çagllavicë) Kilometri i 3 Pristina
 • +383 49 400 503

Audi '2014

Price: €0
 • VIN : 130KW/177PS
 • YOR : 2014
 • Mileage : 154000 km
 • Engine Size : 2.0L
 • Engine Type : TDI QUATTRO
 • Gearbox : Automatic
 • Fuel : Diesel

Additional Info

Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,i hapur lart PANORAM,airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442

Contact Person :

Private Message to Dealer

Audi A4 '2015
€0
 • Location: 
 • Engine: 2.0L TDI, Diesel
 • Mileage:  159000 km
 • Condition: -
Details

Leave a Comment

Orari i Punës

 • Monday  08:00 - 19:00
 • Tuesday  08:00 - 19:00
 • Wednesday  08:00 - 19:00
 • Thursday  08:00 - 19:00
 • Friday  08:00 - 19:00
 • Saturday  08:00 - 19:00
 • Sunday  Closed

Kontakti

Rrjetet Sociale

 

Our Location